Jobs

Java programmer
Debrecen
Angol Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sagittis dolor vitae nisl malesuada varius. Quisque nibh tellus, ultrices et nisi at, sagittis maximus lacus. Morbi sodales et massa vel volutpat. Sed varius ante vitae erat interdum.
  • Position designation:
  • Billboard company:
    IT Services Hungary
  • Category:
    IT programozás, Fejlesztés
  • Place for work:
    Debrecen
  • Type of employment:
    Teljes munkaidő
  • Expected qualifications:
    Főiskola
  • Expected language skills:
    Angol
  • Application deadline:
    2017-08-31

ANGOL Feladatok:

  • Proaktív telefonos értékesítés a meglévő ügyfélkörnek
  • Ügyfélcentrikus igényfelmérés és értékesítési taktikák alkalmazása
  • Az ügyfelek széleskörű, átfogó tájékoztatása, azonnali javaslattétel
  • Ügyfél reklamációk, információs kérések fogadása és regisztrálása
  • Adategyeztetés és ellenőrzés pontos, precíz elvégzése
  • Termék vagy szolgáltatás kiajánlása
  • Egyéb ügyfélszolgálati és adminisztrációs feladatok pontos és precíz elvégzése

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség (érettségi) Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook) Az adott kommunikációs szituációhoz kiválóan alkalmazkodó probléma-megoldási képesség Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelése

Előny:

Releváns munkatapasztalat
Egyéb ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
Készpénzben is kivehető cafeteria
Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
Segítség a betanulásban
Stabil hátterű vállalat Összetartó, képzett csapat

Application for a job